Adres en reisinformatie
Adres
Roompot Park Eksel
Reisinfo
Parkeren
Roompot Park Eksel is een autoluw park. Je kunt de auto parkeren op de centrale parkeerplaats aan de voorzijde van het park.
Oplaadpunt elektrische auto's
Het park beschikt over een centraal oplaadpunt voor elektrische auto's. Om een oplaadpunt te gebruiken dien je in het bezit te zijn van een laadpas. Op het park zijn laadpassen niet verkrijgbaar.
Waarborg
Je betaalt vooraf een waarborg van € 65,- voor het vakantieverblijf. Voor de familievilla geldt een waarborgsom van € 115,-.
De waarborg wordt binnen 14 dagen teruggestort, indien het vakantieverblijf netjes is achtergelaten.
Aankomst
Op de dag van aankomst is je vakantieverblijf vanaf 16.00 uur beschikbaar. Is de boeking volledig betaald en door ons ontvangen? Dan ontvang je enkele dagen voor aankomst een e-mail met een pincode. Hiermee kun je de deur van jouw vakantieverblijf openen. Je hoeft in dat geval niet langs het Service point. Mocht je op een later tijdstip arriveren, dan verzoeken wij contact op te nemen met het Service point.
Vertrek
Wij verzoeken je op de dag van vertrek het vakantieverblijf om uiterlijk 10.00 uur te verlaten.
Mijn Roompot
Al geboekt? Bekijk en wijzig je boeking in mijn Roompot, en boek extra's bij om je verblijf nog fijner te maken!
Bekijk je boeking